All for Joomla All for Webmasters

Miresevini ne ABItech.al!

Pas disa kohesh kerkimi, ne mendojme se jemi zgjidhja e duhur per klientet

Rreth ABItech.al

Ne jemi nje shoqeri e specializuar ne fushen e Grafic Design, WEB Development, WEB Marketing, SEO, Sherbim Klienti. Stafi yne eshte i perbere nga persona te kualifikuar dhe profesional me eksperience disa vjecare ne kete fushe. Tek ABItech.al nderthuret cilesia, shpejtesia dhe cmimet konkuruese.

Professional Design

Per cfare ka nevoje bisnesi juaj? Keni nevoje per nje logo te re? Ndoshta ju duhet nje imazh I ri per kompanine tuaj? Doni nje kartvizite serioze dhe nje prezantim qe ju perfaqeson?
Atehere jeni ne vendin e duhur! Mos hezitoni te na kontaktoni.

Web Development

Stafi yne eshte i specializuar per krijimin e faqeve te internetit. Gjate ketyre viteve ne kemi patur mundesine te punojme me shume kliente duke sjelle nje shumellojshmeri te gjere te modeleve te krijuara enkas per biznese te ndryshme, qofshin keto te vogla ose te medha, ne Shqiperi e me gjere. Ne ofrojme pune cilesore e me tarifa konkuruese.

24/7 Support

Stafi yne eshte gjithnje aktiv dhe ne dispozicion te kerkesave tuaja.

Marketing

Nuk mendoni se do te ishte mire te ishit ne krye te rezultateve pa ndonje perpjekje? Menyra me e sigurte eshte sherbimi SEO.
Stafi i ABItech.al eshte Certifikuar dhe trajnuar per te krijuar, organizuar dhe menaxhuar te gjitha llojet e marketingut ne internet.
Gjithashtu reklama te ndryshme nepermjet Email Marketing dhe SMS Marketing.

Sherbime SEO

Bisnesi juaj ka nevoje te qendroje nder te paret e lloji te vete ne motoret e kerkimit. Stafi yne ka aftesite ti realizoje keto pritshmeri.

Sherbim Klienti

Shoqeria jone eshte e specializuar ne sherbimin ``asistence klienti`` per shoqeri me aktivitete te ndryshme. Stafi yne me disa vite eksperience ne ofrimin e ketij sherbimi, lehtesisht mund te behet imazhi dinjitoz i kompanise tuaj.

Pse ABItech.al

Ne jemi Albanian Busines Inovation. Jemi vendi i duhur per te ngritur lart paraqitjen e bisnesit tuaj!

Takim

Na kontaktoni, lini nje takim me nje nga perfaqesuesit tane.

Analize

Ne analizojme nevojat e bisnesit tuaj dhe bejm vleresimin e situates

Zgjidhje

Natyrshem hapi tjeter eshte zgjidhja e nevojave te bisnesit tuaj

OBJEKTIVI YNE ESHTE RRITJA E MARKES SUAJ

ABItech.al është një agjenci digjitale e fokusuar në rritjen e markave online.

Nga strategjia e markës në ekzekutimin e plotë, ne krijojmë faqet e internetit me porosi dhe aplikacionet, te cilat nepermjet shërbime të marketingut digjital, konvertohen ne rezultate te larta shperndarje te informacionit duke  gjeneruar besueshmeri me te madhe te markës

Per te arritur keto pritshmeri ne bazohe ne keto shtylla kyesore te sherbimit tone:


 • SEO.

 • MAIL UP

 • SUPPORT
 • Ne garantojme suksesin e projektit duke u bazuar një mjedis bashkëpunues me mikprites me cdo klient. Garantojme ecuri te shpejte të punës duke ofruar cilesi në afate kohore te shkurtra.

  Klientët tanë vazhdimisht shohin rritje të trafikut, rritjen e besueshmerise së markës ne drejtime drejtime të reja në sajë të punës sonë.

  Pershtatshmeria e Faqes

  Versioni Mobile

  Faqet e web-it jane te pershtashme edhe per Smartphone dhe Tablet

  Aplikacion

  Ju mund te perfitoni edhe nga ndertimi i aplikacionit per Android dhe IOS.

  +355 67 21 14744

  +355 68 33 34447

  Rruga Tefta Tashko, Prane Pazarit te Ri

  info@abitech.al